1 вересня 2020-2021 навчального року

Вже минуло літо променисте,
І дзвоник
до ліцею кличе нас.
Тут все святково, гарно і врочисто
.
В щасливу путь і в добрий час!

1 вересня 2020 року було дуже незвичним для учнів та педагогічних працівників, адже вперше Торчинський професійний ліцей розпочав навчання в умовах пандемії. Проте свою радість чи сум від початку навчання учні не можуть приховати.

Навіть під час карантину дирекція ліцею вирішила провести традиційну, але короткотривалу урочисту лінійку для учнів І курсу. Звичайно, що правила були спеціальні: масковий режим, соціальна півтораметрова дистанція, для чого була зроблена розмітка на асфальті.

Право покласти квіти до меморіальної дошки Олександру Плоцедиму, випускнику 2013 року, який загинув, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України було надано кращому учневі ліцею, голові учнівського Комітету Члеку Дмитру.

Слово директора Торчинського професійного ліцею Олександра Сергійовича Вознюка звучало, як завжди піднесено, твердо, з розумінням епідемічної ситуації щодо COVID-19 в Україні та  цілому світі. У своєму виступі він побажав першокурсникам, щоб обрана професія стала улюбленою справою усього життя, а викладачам і майстрам виробничого навчання –життєвих гараздів, віри у завтрашній день, і саме головне-усім міцного здоров’я.

З святом усіх, з початком 2020-2021 навчального року!

Соціальний педагог Оксана Рекус

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.