Дорога вчителя вся виткана з любові

«Бути справжнім педагогом – це бути апостолом правди і науки… Велике слово – освіта! Це скарб найкращий кожного народу».

Софія Русова

Урочистості з нагоди Дня працівників освіти, 80-річчя створення системи ПТО, 55-річчя створення навчального  закладу відбулися в Торчинському професійному ліцеї 2 жовтня 2020 року.

Основою будь-якої успішної структури є її люди, що віддають частинку себе задля ефективної роботи, процвітання та розвитку. Рушійною силою діяльності профтехосвіти є наша освітянська родина, яка вкладає усі сили та душу у виховання молоді, яка розвиває вітчизняну науку, бере безпосередньо участь у становленні прогресу.

Бути педагогом, працівником освіти-чи не найбільш відповідальна професія, адже саме на цих людях лежить місія формування із юної особистості-дорослої людини із високими моральними якостями, людськими чеснотами, професійними знаннями, вміннями. Саме від викладача, майстра виробничого навчання залежить майбутнє нашої держави, адже ми допомагаємо молоді знайти своє місце у світі і реалізувати потенціал, який згодом буде направлений на розвиток України і виводитиме її на передові позиції у світових рейтингах.

Директор ліцею, Олександр Сергійович Вознюк, привітав усіх присутніх у святковій залі , наголошуючи,що їхня професія – найблагородніша серед інших, адже кожен, хто обирає педагогічний шлях у сьогоднішній нелегкий час, бере на себе велику відповідальність і дарує тепло свого серця та скарби знань своїм учням і вихованцям. Бути вчителем – це наполеглива, чесна та натхненна праця, яка дарує молоді надію і допомагає розправити крила для життєвого польоту.

Вітаючи зі святом, директор побажав міцного здоров’я на довгії літа, натхнення, невичерпної енергії, благополуччя та нових педагогічних звершень!

Святковий концерт підготували і провели заступник директора з НВихР Валентина Зигфрідівна Усова, керівники гуртків Надія Степанівна Сахарук та Віталій Сергійович Ворошик.

Учнівський Комітет Торчинського професійного ліцею підготував цікавий флешмоб «Живи профтехосвіто! Сьогодні бути робітником престижно, бо…».

А також було проведено свято квітів «Тобі, моя профтехосвіто!», де учні навчальних груп разом з класними керівниками та майстрами виробничого навчання показали свою креативність.

Щиро зичимо Вам миру, добра, благополуччя, заслуженої шани та поваги, віри у завтрашній день, дорогі педагоги! Нехай Ваш особистий внесок у розвиток держави буде поправу оцінений, а незрадлива вдячність учнів додасть Вам сил, снаги, терпіння, здоров’я на день новий, на рік прийдешній.

Соціальний педагог Оксана Рекус

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.