Все в твоїх руках

27 жовтня 2020 учениці Торчинського професійного ліцею з професії «Кухар» Кобиць Юлія (група №5 – ІІ курс) і Фіялка Вікторія (група №7 – І курс) взяли участь у співочому проекті телекомпанії «Аверс» «Співай за мрію – 2».

В чому зміст проекту?

Наші дівчата на студії каналу заспівали свої улюблені пісні: «Мальви», «Лише у нас на Україні». Небайдужі ж до української пісні мають вподобати їх виконання юними артистками на сторінці facebook проекту «Співай за мрію – 2», адже саме від кількості вподобань залежить рейтинг успіху учасниць на проекті.

Яке значення проекту?

Учасником проекту «Співай за мрію – 2» може стати кожен, кому від 8 до 16 років. Задум творців проекту – сприяти самореалізації та набуттю досвіду дітей у мистецькій площині.

Відомо, що Кобиць Юлія і Фіялка Вікторія – активісти учнівського самоврядування, художньої самодіяльності, спортивних секцій і Клуба «Все в твоїх руках». Та через проект «Співай за мрію – 2» спробують,  змагаючись з іншими конкурсантами, показати своє музичне обдарування, при цьому презентуючи не тільки самих себе, але і Торчинський професійний ліцей. Юліє і Вікторіє, успіхів вам, все у ваших руках!

Н. Л. Кобиць – керівник клубу «Все в твоїх руках»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.