Голодомор – трагедія українського народу

Голодомор 1932-33 років є однією з найбільших трагедій в історії українського народу. З метою гідного вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу в групі №10 з професії «Столяр будівельний. Верстатник деревообробних верстатів.» Торчинського професійного ліцею 24 листопада 2020 року відбулася виховна година – «Голодомор – трагедія українського народу». Учні переглянули мультфільм «Голодний дух – День пам’яті жертв Голодомору», прочитали фрагменти художніх творів Д. Білоуса і П.Тичини, зачитали спогади тих, хто вижив під час голодомору.

Пам’яті мільйонів українських селян, які загинули від голоду, заподіяного сталінським режимом, пам’яті українських сіл і хуторів, що зникли після трагедії ХХ ст., присвячувались слова класного керівника Кондратюк В.М.

Учні  вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто за шматок хліба не доносив на брата, сусіда, знайомого, не виривав останній окраєць з голодних дитячих очей та рученят, не торгував святинею. По завершенню заходу присутні запалили свічку пам’яті, і вона стала даниною тим, хто навічно відійшов від нас у 1933 році.

Підготувала Кондратюк Валентина

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.