Тиждень природничих дисциплін

Назавжди запам’ятай —
Бережи свій рідний край!
Це твоя земля, країна,
Край батьківський — Батьківщина!

Під таким гаслом з 30.11.2020р. по 04.12.2020р. в нашому ліцеї проходив тиждень природничих дисциплін, під час якого було проведено багато цікавих та змістовних заходів, вікторин, конкурсів.

Основною метою проведення тижня було: виховувати любов до таких предметів як географія, хімія, біологія і екологія; привернути увагу тих здобувачів знань, які цікавляться ними мало; розширити знання учнів у різних ділянках цих наук. Крім того тиждень природничих дисциплін став тією спільною справою, що згуртувала здобувачів знань, допомогла розкрити їх таланти, навчила діяти дружно і організовано.

Тиждень розпочався виставкою-конкурсом малюнків здобувачів освіти на тему «Мій край – моя земля», в якому взяли участь 22 учні. Грамотою за зайняте І місце в цьому конкурсі нагороджена учениця групи №5 Бондарук Яна. Друге місце зайняли учень групи №10 Бєльчиков Олександр і учениця 8 групи Одіон Ганна. Третє місце посіла учениця групи №8 Антонюк Тамара. Подякою відзначена група №9 за активну участь у конкурсі малюнків.

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Викладач біології і екології Клімішина Я.В. провела виховні години в групах №1 та №5 на тему «Зупинимо СНІД, доки він не ЗУПИНИВ нас!».

Впродовж трьох днів з 01.12 по 03.12 проводилася загальноліцейна дистанційна екологічна олімпіада «Український Дивосвіт», організована викладачем хімії, біології і екології Кондратюк В.М. на платформі Всеосвіта. Проведення такого інтелектуального конкурсу спонукало учнів до актуалізації знань про природу рідного краю та своєї Батьківщини. В олімпіаді взяли участь 67 здобувачів знань . Найерудованішою виявилася Філонюк Ольга (група №5), яка нагороджена дипломом за зайняте І місце. Учениця групи №6 Громик Діана зайняла ІІ місце, а ІІІ місце посів учень групи №2 Ющук Антон.

Продовженням тижня став усний журнал «Волинь – земля українська», проведений в групі № 4  викладачем географії Тарасюк Л.А. Мета заходу : формувати відчуття гордості за свою малу батьківщину та всю Україну; прищеплювати любов до рідного краю.

Тиждень завершено, але подорож до цікавої Країни Знань продовжується, приєднуйтесь!

Валентина Кондратюк, голова методичної комісії викладачів природничо-математичного циклу.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.