З Днем Святого Миколая!

День Святого Миколая є одним з найулюбленіших усіма дітьми свят. На свято Миколая чекають мільйони дітлахів в усьому світі, адже, окрім подарунків, він приносить в кожну оселю радість, надію та любов. Напевно, кожна дитина цими днями найбільше чекає Святого Миколая, який щедро дарує кожному віру у здійснення найзаповітніших мрій, закладає в дитячі душі світлі почуття доброти, радості і втіхи.

Вже стало гарною традицією проводити святкові заходи для дітей, які потребують особливої уваги від нас дорослих – це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю та діти, батьки яких є учасниками (ООС) АТО Торчинського професійного ліцею.

Учнівський Комітет ліцею підготував святковий захід «Святий Миколай, наш ліцей не минай!».

Директор ліцею Олександр Сергійович Вознюк привітав дітей і побажав їм міцного здоров’я, щасливої долі, щоб Миколай Чудотворець ніколи не забував про них і приходив з щедрими дарами. Всі діти отримали чудові подарунки та  солодощі.

Невидимою рукою в день Святого Миколая Великий Чудотворець здійснює найзаповітніші дитячі мрії, приносить у кожну родину щиру втіху і любов.

Кожен може зробити свій маленький внесок в те, щоб такі діти отримали подарунки.

Спонсорами нашого свята були:

  • Дирекція Торчинського професійного ліцею.
  • ППО учнів Торчинського професійного ліцею.
  • Учнівський Комітет ліцею.
  • Голова Торчинської ТГ Кревський Ю.М.
  • ПрАТ «Волиньхолдінг».
  • Підприємці селища Торчин: Веремчук М. М., Товстяк В.С., Кревський В.А., Красовський О.П., Квач О., Мольчак Р.В., Ксендзюк О.О.
  • Підприємець Войтович С.М.

Нехай Святий Миколай  дарує здоров`я і щасливу долю, принесе Господнє благословення всім, хто проявляє милосердя, причому не тільки у святкові дні.

Щиро бажаю, щоб у найкращих починаннях і добрих справах ми постійно відчували любов і опіку Святого Миколая, а наші задуми і мрії збувалися!

Голова ППО учнів Оксана Рекус

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.