Їх тут триста як скло товариства лягло

Горе народові, що забуває своїх героїв.

Буває часом, що людський дух виявляє таку велику любов до Батьківщини, що вона спонукає його до неймовірних подвигів, які дивують і надихають не одне покоління людей, котрі схиляють перед ними з пошаною свої голови. Маємо на увазі безліч історичних прикладів та найперше – грецький дух в боротьбі під Фермопілами й український  – в бою під Крутами.

Є багато спільного в цих історичних подіях:480 рік до нашої ери, 1918 рік. Та відмінним залишається те, що бій під Крутами – місце звитяги української юні, для значної частини якої він став останній, той бій – одна  із багатьох трагедій українського народу.

Про це і навіть більше йшлося 29 січня 2021 року у відкритому заході «Крути совісті нашої», підготовленому лідерами учнівського самоврядування та членами Клубу «Все в твоїх руках» Торчинського професійного ліцею Фіялкою Вікторією, Кобиць Юлією, Михальченком Михайлом для учнів груп №12, №6, №1. Присутні мали змогу переглянути фрагменти фільмів, фото з актуальної тематики, почути поезії і пісні.

Цікавинкою заходу стала презентація слухачам архівного відео «Слово про подвиг», у якому присутні побачили і почули своїх одногрупників і однокурсників, які достойно виглядали, висловлюючи свої судження.

Діти зрозуміли, чому в бою під Крутами задіяно не регулярну армію УНР, а юних курсантів, студентів і учнів, усвідомили, що винні в цьому тогочасні українські політики, що не спромоглися для оборони молодої держави створити боєздатну армію.

Керівник Клубу «Все в твоїх руках», Кобиць Н.Л.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.