Всі професії важливі – обирай свою!

Щорічно перед практично всіма випускниками шкіл постає питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «До якого закладу вступити?».

Як відомо, успішний вибір професії в значній мірі визначає результати праці, рівень добробуту, сприяє реалізації особистісного потенціалу, а держава отримує максимальну віддачу. Якщо вибір професії молодою людиною зроблено необґрунтовано, помилково, то це може вплинути на якість його навчання у навчальному закладі, і в значній мірі знизити його конкурентоспроможність на ринку праці.

В цій ситуації актуально і гостро постає проблема конкретної допомоги молоді в професійному самовизначенні засобами професійної орієнтації. Сьогодні формування психологічної готовності випускників школи до усвідомленого вибору професії, до праці, стало не лише гострою необхідністю, але й багатогранним і складним процесом.

10 лютого 2021 року Торчинський професійний ліцей гостинно відчинив двері перед учнями 9-А класу ОЗЗСО «Торчинський ліцей Торчинської селищної ради».

Соціальний педагог Оксана Рекус провела з потенційними абітурієнтами тренінгове заняття «Всі професії важливі-обирай свою!».

Майстер виробничого навчання з професії «Кухар» Наталія Близнюк презентувала, як учні вміють готувати гарячі страви з яблук.

Заступник директора з НВР Юрій Матвійчук та старший майстер Анатолій Фаліштинський ознайомили учнів з навчальними кабінетами, показали лабораторії та майстерні, роботу навчально-практичного Центру деревообробних технологій.

Профорієнтаційна робота-невід’ємна складова роботи як усього навчального закладу, так і кожного окремого педагога. Віримо, що вона буде плідною, цілеспрямованою і 1 вересня 2021 року за парти ліцею сядуть 170 учнів першого курсу. Успіхів у роботі всім і кожному!

Оксана Рекус

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.