У 2013-2014 навчальному році євроклуб STERN Торчинського професійного ліцею обрав для вивчення Великобританію. Як правило, на першому засіданні вирішувались організаційні питання: ознайомлення учнів І курсу з діяльністю клубу “STERN”, прийняття нових членів до клубу, переобрання активу та тренерського складу, визначення плану роботи на рік.

У жовтні євроклубівці ознайомилися із економіко-географічним положенням Об’єднаного королівства, територіальним поділом, флорою та фауною країни, підготувавши презентацію по даній темі.

У листопаді, вже традиційно у кабінеті №1, було представлене для перегляду відео про державний устрій країни «Британська монархія сьогодні».

Викладач іноземної мови, секретар євро клубу, розучила із членами клубу та усіма учасниками грудневого засідання традиційні різдвяні пісні Великобританії. Члени клубу підготували доповіді про культуру та традиції країни, яку вивчали.

Січневий круглий стіл пройшов під темою «Освіта Британії». На засіданні обговорювались особливості системи освіти та оцінювання у Великобританії.

У лютому в бібліотеці ліцею євроклубівцями та учнями ліцею була організована виставка фото, зображень визначних місць Лондона та друкованих матеріалів про столицю.

У березні за допомогою відео матеріалів здійснили заочну подорож по визначних місцях Великої Британії та переглянули документальний фільм про Лондон.

На засіданні у квітні згадали про визначних особистостей країни та зупинились на легендарній постаті Маргарет Тетчер. Після чого подивились художній фільм, присвячений екс-прем’єр міністру Англії «Залізна леді».

У травні в рамках Дня Європи в Україні у Торчинському професійному ліцеї було проведено заходи:

«День Європи» (групи № 4, 8); Завантажити сценарій

фото- колаж визначних місць країн ЄС (група № 9);

відвідання тематичної виставки у Торчинському історико-краєзнавчому музеї імені Григорія Гуртового, присвяченої Дню Європи (група № 5).

Класний керівник групи № 6 Бойко Віталій Олександрович, викладач предметів «Біологія» та «Екологія», презентував учням групи документальний фільм «Нове тисячоліття».

Червневим засіданням євроклуб підвів підсумки роботи за рік. Соціальний педагог, Оксана Вікторівна Рекус, провела тренінг особистісного зростання. Президент клубу подякував членам за активну участь в роботі та побажав усім відвідати країну, яку ми вивчали протягом року.