Під стягом ЄвросоюзуВже традиційно місяць травень у Торчинському професійному ліцеї проходить під гаслом «Під стягом Євросоюзу».

Однойменна виховна година була проведена 23 числа цього місяця у всіх групах ліцею.

Зокрема у групі №5 ведучі розповіли про історію створеня ЄС, діяльність та структуру Європейського Союзу. Накінець учням була запропонована вікторина, даючи відповіді на запитання якої, учасники отримували зірочки і таким чином кріпили їх до синьго полотна, щоб утворився прапор ЄС. Учні із зацікавленням слухали та із задоволенням приймали участь у вікторині.

Закінчилась виховна година дискусією про місце України в ЄС – учні прийшли до висновку, що Україні в Євросоюзі бути!

Алла Дацюк, керівник євро клубу2017 – рік Японії в Україні18 травня, у День української вишиванки, продовжуючи традицію, що започаткувалась минулого року у ліцеї, на запрошення керівника євроклубу Алли Дацюк для учнів першого курсу групи групи №5 з професії «Кухар» був проведений майстер-клас з виготовлення ромашки з атласних стрічок у техніці «Канзаши» (минулого року учениці 8 групи з професії «Кухар» виготовляли квітку маку).

Дякуючи талановитій майстрині із будинку школяра Аллі Ревуцькій, яка зуміла організувати роботу в атмосфері доброти та приязності та на високому рівні провести майстер-клас, а основне цікаво розповісти та змотивувати учасниць, коси дівчат заквітчались білосніжними заколками з атласних ромашок, хлопці ж виготовили заколки у подарунок для коханих чи своїх матусь, а ще прикрасили виробами ромашок свій одяг. Крім подарованого хорошого настрою, ніжної прикраси чи вишуканого елементу до вбрання, учні отримали багато цікавої і корисної інформації та навчились працювати у японській техніці «Канзаши».

Алла Дацюк, керівник євро клубуКоло єдності «За мир!» We are Europeans!!!Ми українці, представники молоді молодої країни в центрі Європи.

Навчаємося в Торчинському професійному ліцеї, який знаходиться у Волинській області, смт Торчин. Ми вчимося їздити на сільськогосподарських машинах – трактористи, готувати смачні страви -кухарі, виготовляти різні предмети з дерева – столярі, будувати – будівельники.

Наша країна настільки хороша і відкрита, як наші молоді серця. Навесні дерева навкруги буяють світло-рожевими кольорами від цвіту абрикосів і яблунь, і ніжно білими – від цвіту вишень. В цьому році ми посадили сад на території нашого ліцею, але це не просто сад, ми назвали його «САД МИРУ».

Весь світ знає про АнтиТерористичну операцію, яка проходить в нашій країні, тож 5 травня члени Євроклубу «STERN» разом з усіма учнями ліцею приєдналися до флешмобу в честь ЄВРОПЕЙСЬКОГО МОЛОДІЖНОГО ТИЖНЯ 2017 «З'ЄДНАЙМО РУКИ ЗА ЄВРОПУ». Ми об'єднали наші руки в кільце навколо нашого «САД МИРУ» і назвали наш ланцюжок «КОЛО ЄДНОСТІ ЗА МИР». Наші студенти-кухарі першого курсу також зробили символічні фото, де український Тризуб всередині зірки, утвореної з їхніх пальців, а також зробили зірку, тримаючись за руки з метою показати, що Україна є маленькою зіркою, яка ще поки не засіяла на мапі Європейського Союзу.

Алла Дацюк, керівник євро клубу


We are Ukrainians, the youth representatives of a young country in the center of Europe.

We study at Torchyn Vocational Lyceum which is in Volyn Region, town Torchyn. We learn to drive the agricultural machines – tractor drivers, to cook delicious dishes -cooks, to make things with wood – joiners, to build – builders.

Our country is as nice and opened as our young hearts. In spring the trees around are blumming in light pink with appricot trees and apple trees, and gently white with cherry trees. This year we planted a garden near our lyceum – but it isn’t a simple garden, we called it a «GARDEN OF PEACE».

All the world know about Anti terroristic operation which have place at our country, so on the 5th of May the members of Torchyn Vocational Lyceum Euroclub «STERN» with the pupils of our Lyceum in order to join to EUROPEAN YOUTH WEEK 2017 flashmob «JOININH HANDS FOR EUROPE» we joined our hands in ring around our «GARDEN OF PEACE» and called our chain «RING OF UNITY FOR PEACE». Our students-cooks of the first course also made photoes where the Ukrainian Trident is inside the star of their fingers and made the star hand by hand with the aim to show that Ukraine is a little star which has not lighted on the map of European Union yet.

Leader of Euroclub STERN