Дистанційне навчання

Фізична культура (Піцик, Сахарук)

Основи галузевої економіки і підприємництва, організація виробництва та обслуговування, санітарія та гігієна виробництва, технологія приготування їжі, устаткування підприємств харчування (Група №5) Зотова І.Г. (12.03-24.04)

Організація виробництва та обслуговування, технологія приготування їжі, устаткування підприємств харчування (Група №8) Зотова І.Г. (12.03-24.04)

Українська мова, українська література, ділове мовлення (Групи №6, 8, 14) Рекус О.В. (16.03-07.05)

Німецька мова (Групи №1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 12) Члек А.П. (24.04-11.05)

Математика (Групи №2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 15) Салієва С.Є. (17.03-27.03)

Географія (Групи №2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 15) Тарасюк Л.А. (12.03-22.05)

Біологія (Групи №8, 9) Клімішина Я.В. (17.03-12.05)

Біологія (Групи №2, 3, 4, 5, 6, 15) Кондратюк В.М. (12.03-22.05)

Хімія (Групи №2, 3, 4, 5, 6, 8, 15) Кондратюк В.М. (12.03-22.05)

Інформатика, інформаційні технології (Групи №2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 15) Годлевський Б.І. (12.03-11.05)

Захист Вітчизни, громадянська освіта, основи енергоефективності, фізична культура (Групи №3, 8, 9, 15) Осіїк В.В. (12.03-22.05)

Українська мова та література (Групи №2, 3, 4, 5, 9, 15) Свередюк І.І. (12.03-22.05)

Історія України, всесвітня історія, людина і світ (Групи №1, 3, 8, 9, 15) Кобиць Н.Л. (23.03-11.05)

Історія України, всесвітня історія (Групи №2, 4, 5, 6) Кобиць Н.Л. (23.03-11.05)

Технологія столярних робіт, технологія кам'яних робіт, матеріалознавство (Групи №4, 6, 15) Клімішин І.І. (12.03-07.05)

Трактори, ПДР (Групи №2, 3, 12) Струк О.Є. (17.03-03.04)

Технологія штукатурних робіт, матеріалознавство (Групи №1, 6, 9) Кортилісець В.В. (23.03-11.05)

Англійська мова (Групи №2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 15) Дацюк А.М. (12.03-11.05)

Агротехнології (Групи №3, 12) Матвійчук Ю.А. (17.03-03.04)

Основи галузевої економіки і підприємництва, охорона праці (Групи №3, 12) Матвійчук Ю.А. (12.03-22.05)

Фізика, астрономія (Групи №2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 15) Корчук В.М. (27.04-22.05)

Сільськогосподарські машини, система технічного обслуговування і ремонту машин, комплексна система технічного обслуговування і ремонту сільськогосподарської техніки (Групи №2, 3, 12) Вознюк О.С. (12.03-22.05)

Зарубіжна література (Групи №2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 15) Усова В.З. (13.03-22.05)

Водій автотранспортних засобів (категорія "В") Струк О.Є.

Виробниче навчання (Група №2) Садловський С.М.

Соуси (Близнюк Н.В.)

Технологія приготування супів (Приймак Л.Л.)

Інформація регулярно оновлюється



Програмне забезпечення для дистанційної роботи

TeamViewer

Інструкція зі встановлення програми TeamViewer (російською)