Шановний абітурієнте!

Вже незабаром Тобі доведеться зробити важливий крок у своєму житті, а саме обрати свою майбутню професію. Якщо тебе цікавить навчання в Торчинському професійному ліцеї, то ця інформація саме для Тебе!

Вже незабаром Тобі доведеться зробити важливий крок у своєму житті, а саме обрати свою майбутню професію. Якщо тебе цікавить навчання в Торчинському професійному ліцеї, то ця інформація саме для Тебе!

Торчинський професійний ліцей сьогодні – це державний професійно-технічний навчальний заклад другого атестаційного рівня.

Ліцей – це по-справжньому демократичний заклад освіти, в якому панує культ думки і потяг до знань, творчість, атмосфера навчання, співпраця викладачів, майстрів виробничого навчання та учнів.

Кредо дружньої ліцейної сім’ї: “Жити! Творити! Перемагати!».

Торчинський професійний ліцей пропонує здійснення підготовки робітників за такими професіями:
якщо Ви прагнете знайти собі надійного помічника у нелегкій селянській праці, якщо у вас втілилась мрія хлібороба, то обирайте професію «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів (категорія «С»)»;

якщо Ви маєте схильність до ручної праці, моделювання і конструювання, полюбляєте працювати з деревом, то професія «Столяр будівельний. Верстатник деревообробних верстатів» – справа вашого життя;

якщо Ви бажаєте створювати найнеобхідніше для людини – нові житлові масиви, промислові комплекси, а також реставрувати, ремонтувати старі будинки, то обирайте професії «Маляр. Штукатур. Муляр», «Маляр. Штукатур», «Штукатур. Лицювальник. Плиточник»;

якщо Ви в душі і художник, і творець, і винахідник, то шлях до прекрасного, смачного, привабливого лежить через вибір професії «Кухар».

В ліцеї навчаються учні з усіх районів Волинської області, а також з Львівської та Рівненської областей, які жодного разу не пошкодували про свій вибір і можуть це підтвердити.

Знання, як зерна, проростають там, де їх сіють. А сіють їх небайдужі до своєї роботи викладачі, майстри виробничого навчання, люди незвичайні, творчі і віддані своїй справі.

Життя в ліцеї – насичене й різноманітне. Молодь успішно навчається, здобуваючи знання та опановуючи обрані професії. Окрім цього, юнаки і дівчата беруть участь у культурно-масових та спортивних заходах ліцею, що дозволяє їм не тільки показати свої досягнення в навчанні, але й розкритися творчо, виявити свої таланти.

Ліцейні роки – чудова можливість реалізувати себе.

Наш ліцей – це яскрава планета Юності. Тут немає магнітних бур, не вирують природні стихії, але сконцентрована позитивна енергія і сила творчого натхнення учнівської молоді.

Щодня наші учні із захопленням поринають у світ пізнання, атмосферу творчих пошуків. Цікаві, змістовні, нетрадиційні уроки підтримують незгасаючий інтерес до різних наук. Результатом кропіткої, наполегливої щоденної праці наших учнів є перемоги в обласних, а також Всеукраїнських конкурсах.

Життя ліцеїстів бурлить, кипить, вирує. Захоплююче дозвілля складається з творчих конкурсів, тематичних вечорів, цікавих зустрічей, незабутніх подорожей та екскурсій.

Наші учні всі різні: веселі й енергійні, супернеординарні й непередбачувані, ризикові і сміливі, творчі й таємничі, щирі й оптимістичні, яскраві і життєрадісні.

То ж якщо ви хочете здобути омріяну професію і окрилені жагою підкоряти вершини,

не боїтеся труднощів і ніколи не зупиняєтеся перед ними,

прагнете мати цікавих і вірних друзів,

іти шляхом пошуку, творчості і успішно реалізувати себе в житті- ми впевнені, що Ви зробите правильний вибір.

Будемо раді вітати Вас в колі дружньої ліцейної родини – Торчинському професійному ліцеї!