Здається, все, що можна розповісти про складання резюме, вам уже розповідали. І про те, які розділи слід виділити, і про те, яка інформація повинна бути вказана.

І якщо кілька років тому мало хто з наших учнів міг собі уявити, що це таке – резюме, то тепер цим словом нікого не здивуєш, а багато хто вважає себе професіоналами у складанні цього ділового паперу.

Нікому вже не приходить в голову складати резюме на чотирьох сторінках від руки, вже немає людей, впевнених, що резюме – це автобіографія, та не забуває вказати свої координати для зв’язку переважна більшість.

Але коли ази освоєні, можна вдосконалювати майстерність. Подивіться на зразок резюме, яке ми пропонуємо вашій увазі (див. варіант внизу). Воно досить стандартне і в цілому грамотно складене. Але, межі досконалості немає, і навіть хороший варіант може бути покращений.

Зразок написання резюме

Андрійчук Олена Володимирівна

Мета:
Отримання роботи на посаді «Кухар»

Дата народження: 21 січня 1998 року
м.Луцьк
Мобільний телефон: 0661896534

Основні дані
Бажана посада: «Кухар»
Зайнятість: постійна
Досвід робот: без досвіду роботи
Володію англійською мовою

Освіта:
Навчалася в Торчинському професійному ліцеї, «Кухар», кваліфікаційний рівень – 4 розряд.

Професійні навички:

  • Володіння кухарськими навичками(знання заходів, вміння швидко і точно визначати потрібну кількість рідини, сипучих продуктів, спецій, температурних режимів і т.д)
  • Уміння розбиратися в якості та свіжості продуктів.
  • Володіння технологією швидкого приготування страв, сервірування столів.
  • Знання санітарно-гігієнічних норм в місцях громадського харчування.
  • Уміння самостійно приймати рішення, нести відповідальність.

Про себе: впевненість, стресостійкість, комунікабельність, відповідальність, цілеспрямованість, здатність швидко навчатися, вміння працювати в команді, організаторські здібності, вміння орієнтуватися і приймати рішення в нестандартних ситуаціях.