Професія – гордість, професія – гідність, професія – щастя людського основа…

Чудове і радісне свято завітало 17 листопада 2017 року до учнів та працівників Торчинського професійного ліцею – в День студента урочисто відкрилися двері Центру професійної кар’єри. Ініціатором та спонсором створення Центру був директор ліцею Олександр Сергійович Вознюк. Завдяки його турботі про учнівську молодь ми маємо такий приємний подарунок.

Основна мета діяльності Центру – навчити учнів легко пристосовуватися до умов сучасного українського суспільства та знаходити робочі місця відповідно до своїх запитів та амбіцій. Подія відбулася завдяки тісній співпраці ліцею з центрами зайнятості області та району.

На свято завітали гості: заступник начальника управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації Олександр Олександрович Ткачук, заступник директора обласного центру зайнятості Тетяна Анатоліївна Мовяк, заступник голови Луцької районної державної адміністрації Інна Леонідівна Бас, директор районного центру зайнятості Ірина Анатоліївна Овадюк, начальник відділу обласного центру зайнятості з профорієнтаційної роботи Наталія Богданівна Балакіна, головний бухгалтер СГПП «Вікторія» Тетяна Василівна Степанюк, директор ПП «Ефект» Сергій Анатолійович Бохонко. Кожен з них щиро бажав учням-випускникам знайти себе у житті, самореалізуватися та досягнути успіху в професійному житті.

Право перерізати стрічку, що відкрила символічні двері Центру професійної кар’єри, було надано директору Торчинського професійного ліцею Олександру Сергійовичу Вознюку, заступнику начальника управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації Олександру Олександровичу Ткачуку, заступнику директора обласного центру зайнятості Тетяні Анатоліївні Мовяк.

Учнівський Комітет ліцею підготував до свята концертну програму. Надіємося на те, що робота Центру професійної кар’єри буде плідною і вже в цьому навчальному році кожен випускник знайде достойне робоче місце на ринку праці.


Наша адреса

45612
Волинська область, Луцький р-н,
смт. Торчин, вул. Незалежності, 55
Телефон (приймальна): 70-23-01
Телефон (директор): 79-14-60
e-mail: torchinlicej@ukr.net
web-сайт: tlicej.com.ua