Ліцейне  життя… Уроки, виробниче навчання, тести, іспити… і тільки? Крім головного завдання учня «гризти граніт науки», є ще стільки всього цікавого! Ті, хто живе не тільки навчанням, телевізором, комп’ютером, чатами та дискотеками, знають, що можливі й інші варіанти поєднання корисного з приємним. Тобто, і відпочити гарно, і нової інформації набратись, і нових друзів знайти. «І що ж це за життя таке?» – запитаєте ви. Відповідаємо з радістю: «Учнівське  самоврядування»

Саме з метою зробити  життя учнівської молоді цікавим, змістовним, яке б давало змогу всебічно розвиватися, спілкуватися з друзями, ділитися своїм досвідом, навчатися іншого та об’єднатися для спільної творчої діяльності , у Торчинському професійному ліцеї був створений Комітет учнівського самоврядування. Тут і навчання, і саморозвиток, і закладання основ ділової кар’єри, і випробовування на собі різних сфер діяльності, і, звичайно, можливість проявити свої лідерські чи організаторські якості, реалізувати певні мрії, задуми, плани.

Кожен з лідерів самоврядування, а це Полтавець Катерина, Громик Олена, Чайка Вадим, Каневська Марія з успіхом працювали і досягали високих результатів.

Протягом 18-20 вересня 2013 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (м. Київ, вул. Вишгородська, 19) проходив збір Всеукраїнської ради лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів.

Волинську область представляв учень нашого ліцею Вадим Чайка.

Його було обрано секретарем Всеукраїнської ради лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів.

Каневська Марія протягом 2014-2015 років перебувала на посаді голови обласної ради лідерів ПТНЗ.

Михальчук Тетяну в березні 2016 року було обрано заступником голови обласної ради лідерів ПТНЗ.

За кожною нашою перемогою стоять мудрі і талановиті педагоги, наставники, які постійно підтримують нас, надихають на нові звершення та відкриття. Директор НМЦПТО у Волинській області Зоя Іванівна Парфенюк та методист НМЦПТО Світлана Йосипівна Юрченко піднімають учнівське самоврядування учнів ПТНЗ на новий щабель його розвитку та націлюють нас на те, що    учнівське самоврядування-це старт, що допоможе  нам вчитись розділяти правильно життєві цінності і пріоритети; це те, що робить нас лідерами, патріотами нашої країни. Лідером може стати кожен, у кого є хист та потенціал, чия душа жевріє до нових, корисних суспільству справ. Сьогодні, як ніколи, наша держава потребує  лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно.

Метью Арнольд, англійський поет і культуролог,  одного разу сказав: «Найбільший банкрут в цьому світі-це людина, що втратила свій життєвий ентузіазм», тому я вважаю, що чим більше лідерів, тим сильніша опора в нашій державі.

Самоврядування – це вже досвід існування в соціумі !  Життя вимагає бути розумним, активним і вмілим. Пам’ятайте та не забувайте, що наш первинний капітал-це знання! Вчіться, творіть, дерзайте і перемагайте!

Голова учнівського Комітету


Проведені заходи