Гідравлічна вайма Holzmann VST 3000 


ПРИЗНАЧЕННЯ:
виготовлення щитів різної конфігурації і балок перекриттів, поєднуючи всі елементи каркаса за допомогою спеціального сталевого кріплення – металевих зубчатих пластин.


Форматно-розкрійний (круглопильний) верстат TS 315 VF-2000 поперечного розкрою

Малоформатний верстат здійснює розпилювання під кутом пиломатеріалів, стружкових і волокнистих плит, фанери і листових матеріалів, фанерованих шпоною, ламінатом, пластиком, а також заготовок з масивної деревини з попереднім підрізуванням нижньої крайки для виключення сколів.


Форматно-розкрійний верстат Holzmann FKS 305VF-3200

ПРИЗНАЧЕННЯ: для поздовжнього, поперечного і кутового розкрою плитних матеріалів (МДФ, ДВП, ДСтП і клеєних щитів), облицьованих і ламінованих, а також заготовок з масивної деревини з попереднім підрізом нижньої кромки для виключення відколів. Можливий як штучний, так і пакетний розкрій заготовок, а також нахил пильного вузла до 45 ° .

Кромкоклеючий верстат Holzmann KAM535

Призначення: для облицювання прямолінійних і кволінійних кромок меблевих щитів та заготовок стрічковим рулонними матеріалом. Ідеально підходить для застосування на підприємствах з виробництва корпусних меблів (офісні, кухонні набори, шафи-купе, для гостинних і приймальних, а також ексклюзивні меблі, виготовлені за індивідуальним замовленням).

Фугувальний верстат Holzmann AHM 410P

Під час обробки дерев’яних плоскостей необхідно створити рівну, гладку поверхню без шершавості та сколів, обстругати матеріал під кутом чи зняти верхівку деревини на плоскій поверхні – із цим відмінно справиться фугувальний верстат Holzmann AHM 410P, оснащений чотирма ножами. Він призначений для вирівнювання плоскостей деревини, дощок, заготовок, підготовки базової поверхні для подальшої обробки.

Фрезерний верстат FS 300 SFP

Створений для вимогливих операцій фрезерування. Він забезпечує стабільну надійну точність і кращу якість продукції протягом багатьох років. Оснащений змінними шпинделями MT4 FS 300SFP пропонує власнику за дуже короткий час змінити налаштування, використовувати різні інструменти фрезерування.

Фрезерний верстат FS 300 SFP має наступні особливості: встановлені пристрої для блокування шпинделя в стандартній комплектації; ексцентриковий затиск заготовки, розширення столу; чавунний робочий стіл, що гасить вібрації; висока якість + мікрорегулювання лінійки; 6 різних швидкостей обертання шпинделя в стандартній комплектації; електронна індексація швидкості з допомогою світлодіодів; зручне регулювання положення шпинделя; система захисту пальців рук від зіткнення з інструментом; змінний шпиндель MT4.

Кромкошліфувальний верстат Holzmann KOS 2510

Верстат для шліфування кантів KOS 2510N від Хользман – це також багатофункціональний шліфувальний верстат, який призначений для надання необхідної шорсткості поверхні і її вирівнюванню, який також може працювати з криволінійними кантами заготовок. Шліфування торців і кромок можливе для деревини як м’яких, так і твердих порід, а також плит ДСП, МДФ, ОСП, ХДФ; пластмаси, м’яких металів, кістки, пластмаси та ін.

Чотирибічний фрезерний верстат STOMANA VS 20N1

ПРИЗНАЧЕННЯ: для чотиристоронньої площинної обробки заготовок за один прохід з метою отримання виробів точної геометричної форми.

 Стрічкова пила Holzmann HBS 470PROFI

Стрічкова пила по дереву HBS 470 – це професійний агрегат, який призначений для розпилу / різання деревини, а також різноманітних матеріалів, виконаних з полімеру.

Верстат для автоматичного заточування плоских ножів Holzmann HMS 700

Призначення: для одночасного загострення чотирьох ножів по задній грані.