Євроклуб STERN – територія розвитку

9 травні 2023 року силами євроклуба STERN розпочато роботу на відзначення Днів Європи в Торчинському професійному ліцеї. В ході їх проведення євроклуб запланував низку цікавих заходів, які розвивають знання і розуміння учнями європейських цінностей і традицій, усвідомлення України, як невід’ємної частини європейської спільноти.

Що ж вже зроблено?

Активісти євроклуба  підготували стіннівку «STERN – територія розвитку», яка яскраво презентувала учасників євроклуба і його мету, також її автори запросили до співпраці y ньому усіх небайдужих.

Проте найкреативніші учасниці клуба пішли далі. З цікавими питаннями  експрес-інтерв’ю «Що ми знаємо про Європу?» в День Європи вони звернулись до Вознюка Олександра Сергійовича – директора Торчинського професійного ліцею. А із звітом про свою роботу вони виступили вже 10 травня перед учнями групи №5 під час проведення заходу на тему «Разом ми – сильніші!», мета якого – поширення серед учнівської молоді знань про Європейський Союз.

Щодо інтерв’ю… Куделя Дарина,  Осіпенко Ірина, Купцова Дарина сказали, що їх директор – надзвичайно комунікабельний і приємний співбесідник, а метод інтерв’ю дає можливість розвинути в собі лідерські задатки, руйнувати власні комплекси та стереотипи.

Координатор євроклуба STERN Н.Л. Кобиць

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *