Працюй безпечно – живи щасливо!

Найбільший скарб кожної людини – її життя та здоров’я. На жаль, розуміння цього до багатьох приходить лише тоді, коли трапляється щось прикре. Вирішенням питань збереження життя і здоров’я людини, особливо в частині її трудової діяльності, займається дисципліна „Охорона праці“.

Охорона праці – це життєво важлива наука, яка дозволяє формувати основні навички з безпеки праці, відповідального ставлення до збереження життя і здоров’я у щоденному побуті та на виробництві.

27 березня 2024 р. в нашому ліцеї відбувся І етап Олімпіади з предмета «Охорона праці» серед учнів груп №1 з професії «Муляр. Штукатур. Маляр» та №12 з професії “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва ( категорія «А1», «А2», «В2»). Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Водій автотранспортних засобів (категорія С)”. Мета Олімпіади – перевірка знань з охорони праці в здобувачів освіти; підвищення рівня свідомості щодо безпечної поведінки на робочому місці; розвиток навичок самостійного аналізу небезпечних факторів; виховання відповідальності за життя та здоров’я людей.

За результатами І етапу Олімпіади перемогу здобули: І місце – Павлюк Андрій (група №12); ІІ місце – Васільєв Тарас (група № 12); ІІІ місце – Гаврилюк Даниїл (група №1).

Вітаємо переможців, бажаємо їм успіхів та майбутніх перемог!

Ольга Сад, Юрій Матвійчук

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *